ikona svg - registered Internetowa Rejestracja Kandydatów /strona WWW/

UE - flaga

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
PROW - logo

Studia podyplomowe Integrowana produkcja roślinna (edycja dla doradców rolniczych) realizowane przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie i Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w  ramach  poddziałania 2.3. „Wsparcie dla szkolenia doradców” w ramach działania „Usługi doradcze, usługi z zakresu zarządzania gospodarstwem i usługi z zakresu zastępstw” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (EFRROW)

Cel operacji: organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla  doradców rolniczych z makroregionu składającego się z województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego w zakresie „Integrowana produkcja roślinna”.

Przewidywane wyniki operacji: podniesienie kwalifikacji do świadczenia usług doradczych dla rolników i właścicieli lasów przez 35 doradców.

Okres realizacji: dwa semestry od kwietnia 2024 roku do marca 2025 roku.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020